Adverts - Plumber services damansara damai


Plumber services damansara damai

Popular Sale

Description

PLUMBER RENOVATION MOHD NAZRUL 0183238397. PERKHIDMATAN KAMI Ubahsuai Rumah Pejabat. Mengecat Rumah Pejabat. Plumbing (kerja kerja paip). Memasang Semua Jenis Tile (jubin) Menukar Atap dan Bumbung. Baiki Atap dan Bumbung bocor. Baiki Tandas & sinki Tersumbat. Plaster Seiling Wiring. Membuat TableTop Batu. Membuat kabinet Kayu. Membina Pagar Batu. Memperbaiki Rumah Yg Creak. Menukar Frim Pintu & Tingkap. Pasang Pintu dan Tinkap. Kerja Kerja Binaan. INGIN KETERANGAN LANJUT. HUBUNGI MOHD NAZRUL. Telpon. 0183238397. Watsapp. 0182252132. KAMI COVER KAWASAN KUALA LUMPUR serta SELANGOR

More details

Name Description
Seller Type Others
Website
Motto Quotes Plumber services damansara damai

Ad details

Ad ID : 6392
Damansara,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 52100
Thu 26 Apr 2018 3:49 pm
70 Views

Advertiser details

Mhd nazrul (14)
0183238397
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 Taman danau kota  tukang paip plumber renovation wiring 0193602794
Wed 11 Oct 2017 1:25 pm
208 Views
1 tukang paip plumber setapak 0176239476 azlan afik
Mon 09 Jul 2018 1:34 am
14 Views
1 Selayang plumber dan renovation wiring 0193602794 mohd wafi
Sun 18 Mar 2018 9:53 pm
81 Views
1 017-354 -1042 keramat  tukang paip plumber
Tue 23 Jan 2018 10:48 pm
111 Views
1 MUSA PLUMBER&RENOVATION/ BUKIT RAJA SELANGOR
Thu 19 Jul 2018 7:39 pm
Views
2 plumbing dan renovation  0176239476 azlan afik taman permata
Sun 29 Oct 2017 11:33 pm
232 Views
2 plumbing dan renovation  0176239476 azlan afik wangsa maju
Sun 04 Mar 2018 10:59 am
104 Views
2 MUSA TUKANG RUMAH CHERAS
Wed 11 Apr 2018 8:29 pm
66 Views
2 azis tukang baiki paip sinki tandas tersumbat 01112275338 wangsa maju
Mon 16 Jul 2018 8:45 am
10 Views
1 Plumber services renovation cheras perdana
Fri 20 Apr 2018 5:40 pm
45 Views