Adverts - 3D Printing & Modelling Services


3D Printing & Modelling Services

Sale

Description

Menyediakan perkhidmatan reka bentuk model dalam 3D dan turut menyediakan servis 3D printing pada harga yang berpatutan (RM 0.90/gram) sesuai dengan bajet terutama kepada pelajar sekolah, universiti dan sebagainya. Boleh whatsapp untuk sebarang pertanyaan. Jangan malu-malu ya.

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website Insta: 3D Print & Modelling Services
Motto Quotes Make It Real

Ad details

Ad ID : 6408
Flora Damansara,Selangor, MALAYSIA
Mon 30 Apr 2018 1:23 am
43 Views

Advertiser details

syam (1)
0173418919
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 Telefon bimbit boleh menjana pendapatan !
Sun 07 Jan 2018 3:25 pm
106 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 01 Nov 2017 3:46 pm
150 Views
2 Magic wallet for money call Dr Nandi Ruki +27810744011
Fri 01 Dec 2017 7:22 pm
151 Views
1 EYELASH CURLER alat pelentik bulu mata 081316077399/ 28dc4599
Thu 08 Feb 2018 12:20 pm
91 Views
1 RODOTEX NANO BOTOX WHITENING 081316077399/ DBC980F8
Wed 04 Apr 2018 12:18 pm
50 Views
2 MURAL COLLECTION (CUSTOM MADE MURAL) RM12
Sun 28 Jan 2018 4:36 pm
122 Views
2 Bums ,Hips and breast enlargement cream and pills call +27810744011
Fri 01 Dec 2017 7:08 pm
165 Views
2 FENDI Handbag
Wed 10 Jan 2018 2:31 am
129 Views
1 Pil gemuk
Fri 02 Mar 2018 12:11 pm
115 Views
1 Canon 5D Mark IV, Nikon D700, Canon 6D, Nikon D300
Sun 14 Jan 2018 2:51 pm
134 Views