Adverts - Pembantu kedai Lelaki Diperlukan segera


Pembantu kedai Lelaki Diperlukan segera

Urgent

Description

kami mencari pembantu kedai sambilan untuk lelaki sahaja Kriteria yang kami perlukan : - Warganegara Malaysia - Mahir membuat segala jenis minuman - Ada kemahiran dalam masakan - Cekap dan amanah melakukan tugas *Tempat tinggal disediakan* Sila hubungi kami 014-2610944 untuk maklumat lanjut

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 6574
NO 33-G, Jalan SP 3/1, Taman Saujana Puchong, 47100 Puchong, Selangor,Selangor, MALAYSIA - 47110
Wed 16 May 2018 8:58 am
24 Views

Advertiser details

Badrol Hisham Shah (3)
0142610944
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

Part Time Mystery Shopper
Mon 22 Jan 2018 12:21 pm
165 Views
1 Jobs Opportunity
Tue 01 May 2018 2:41 pm
45 Views
EARN EXTRA INCOME OPPORTUNITY FROM HOME
Mon 26 Feb 2018 9:34 pm
105 Views
Pekerja Lelaki Tempatan Diperlukan
Mon 05 Mar 2018 10:15 am
130 Views
2 Mudah Online
Wed 01 Nov 2017 5:31 am
212 Views
Pekerja part time diperlukan
Mon 29 Jan 2018 7:45 am
147 Views
1 Aplikasi Duit Menggunakan Handphone
Tue 23 Jan 2018 11:25 pm
630 Views
1 Perunding Hartanah
Thu 21 Jun 2018 10:21 am
Views
1 Kerja Urus Email (RM90-RM630/Seminggu) (Seluruh Malaysia)
Tue 10 Oct 2017 10:09 pm
271 Views
URGENT: Guru TASKA di Bandar Saujana Putra
Mon 12 Mar 2018 11:44 am
95 Views