Adverts - DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP6001


DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP6001

Popular Sale

Description

MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MP 6001 KELAJUAN MESIN / MACHINE SPEED = 60 COPIES / MINUTE ONLY KAMI JUAL HARGA MURAH DAN BERPATUTAN/ PRICE =RM 8500.00 ONLY !!! JANGAN LEPASKAN PELUANG INI!!! CARA MEMBAYAR /HOW TO PAY THE PAYMENT? = BANK IN, CASH AND CARRY OR C.O.D!!! *** C.O.D DEPENDS ON PLACE *** *** KAMI JUGA MENJUAL PELBAGAI MESIN FOTOSTAT, TONER DAN SPARE PARTS *** ***PERKHIDMATAN SEWA DAN SERVIS MESIN BAGI KAWASAN TG. MALIM, SELANGOR, K.L & SEREMBAN SAHAJA*** IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= TEL: 03-61483878 / 03-61435278 FAX: 03-61485878 ATAU HUBUNGI/ PERSON TO CONTACT= CALL: Murugan 019-3619503 WHATSAPP: Rebecca 016-7122781 EMAIL: tidycopier@gmail.com #PERHATIAN KEPADA PELANGAN YANG KAMI HORMATI!!! *DEALERS WANTED/ PENGEDAR DIPERLUKAN!!!! *CEPAT!!!! SELAGI STOCK MASIH ADA *MEMBEKAL KE SEMENANJUNG MALAYSIA SERTA SABAH DAN SARAWAK *TERTAKLUK KEPADA SYARAT DAN TERMA *KAMI MEMILIKI SIJIL KEMENTERIAN KEWANGAN MALAYSIA *HARGA BELUM MASUK 6% GST & PENGANGKUTAN

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 6623
Mon 21 May 2018 3:19 pm
53 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 RICOH MACHINE COPIER B/W MP5001
Thu 01 Mar 2018 11:16 am
108 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 29 Nov 2017 4:55 pm
181 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 22 Nov 2017 4:34 pm
182 Views
1 Dobi service
Wed 07 Mar 2018 2:48 pm
164 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 17 Nov 2017 4:36 pm
188 Views
2 MPC2800 PHOTOCOPIER MACHINE
Tue 17 Apr 2018 4:02 pm
72 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 23 Nov 2017 5:42 pm
188 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 06 Dec 2017 2:40 pm
194 Views
2 Best machine Copier Color Mpc5000
Tue 16 Jan 2018 12:06 pm
143 Views
2 RICOH MP5001 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 07 May 2018 4:12 pm
79 Views