Adverts - Perkhidmatan Penjaga Bayi atau Kanak-kanak [Babysitter] Di Rumah


Perkhidmatan Penjaga Bayi atau Kanak-kanak [Babysitter] Di Rumah

Popular Announcement

Description

Assalamualaikum dan Salam sejahtera, Saya ingin menawarkan khidmat penjaga bayi atau kanak-kanak (babysitter) bagi ibubapa bekerja. Lokasinya adalah di rumah saya sendiri di Kampung Alai Melaka. InsyaAllah saya boleh menjaganya dengan baik. Seorang RM350 sebulan. Sekiranya berminat bolehlah menghubungi/whatsapp saya melalui talian 0133992661 (Puan Rohaida)

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website
Motto Quotes Babysitter

Ad details

Ad ID : 6673
Batu 4 1/2 Kampung Alai Melaka,Melaka, MALAYSIA - 75460
Fri 25 May 2018 12:18 am
70 Views

Advertiser details

Rohaida Bte Mohamed Ali (1)
0133992661
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 LovE VashikaraN SpecialisT╚☏+91-7737349371**Delhi/MumbaI
Sun 17 Jun 2018 2:14 am
94 Views
1 +91-7737349371@_@OnlinE GeT LosT LovE BacK SpecialisT DelHi/LucknoW
Mon 25 Jun 2018 7:16 pm
47 Views
2 inquiry for personal loan call 016 2184666 anisa
Sat 04 Nov 2017 3:22 pm
362 Views
1 manage your finance with ease...call 016 2184666 Pn anisa
Tue 13 Mar 2018 4:34 pm
136 Views
1 CETAK BAJU MURAH
Mon 04 Jun 2018 11:19 pm
71 Views
JOM GALI BITCOIN
Sun 02 Sep 2018 4:56 pm
18 Views
1 TSHIRST BISNES
Mon 08 Jan 2018 12:52 pm
214 Views
1 JANA PENDAPATAN MENGGUNAKAN TELEFON.
Tue 21 Nov 2017 12:37 pm
287 Views
1 ✆+91-9828235996 ۩۩۩ How To Solve Love Marriage Problems
Wed 09 May 2018 1:13 pm
263 Views
2 MAGIC RING FOR LUCK,MONEY,POWER,FAME,PROTECTION,WEALTH +27730066655
Thu 03 May 2018 4:18 am
99 Views