Adverts - Perkhidmatan Penjaga Bayi atau Kanak-kanak [Babysitter] Di Rumah


Perkhidmatan Penjaga Bayi atau Kanak-kanak [Babysitter] Di Rumah

Announcement

Description

Assalamualaikum dan Salam sejahtera, Saya ingin menawarkan khidmat penjaga bayi atau kanak-kanak (babysitter) bagi ibubapa bekerja. Lokasinya adalah di rumah saya sendiri di Kampung Alai Melaka. InsyaAllah saya boleh menjaganya dengan baik. Seorang RM350 sebulan. Sekiranya berminat bolehlah menghubungi/whatsapp saya melalui talian 0133992661 (Puan Rohaida)

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website
Motto Quotes Babysitter

Ad details

Ad ID : 6673
Batu 4 1/2 Kampung Alai Melaka,Melaka, MALAYSIA - 75460
Fri 25 May 2018 12:18 am
27 Views

Advertiser details

Rohaida Bte Mohamed Ali (1)
0133992661
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 APPLY HARINI, DAPAT HARINI SEKIRANYA LULUS. SELESAIKAN MASALAH ANDA DALAM SATU HARI. HUBUNGI SAYA 011-26909323 SEKARANG. (KL/SELANGOR/SEREMBAN)
Wed 07 Feb 2018 12:07 pm
153 Views
2 Problem With Your iPhone..?
Tue 19 Jun 2018 3:37 pm
17 Views
1 ✆+91-9828235996 ۩۩۩ Dua To Getting Good Marriage Proposal
Wed 09 May 2018 1:11 pm
76 Views
1 ✆+91-9828235996 ۩۩۩ Bring my lost lover back
Wed 09 May 2018 1:15 pm
86 Views
1 Exabytes Web Hosting Service
Fri 29 Dec 2017 9:59 am
347 Views
1 Pyaar Ko Pane Ka tarika +91-8605908782
Mon 27 Nov 2017 6:36 pm
175 Views
1 pengeluaran kwsp 50 & 55 tahun....hubungi 016 2184666 pn anisa
Mon 12 Feb 2018 1:32 pm
141 Views
1 Wazifa FoR LosT LovE BacK In 24 Hrs╚☏+91-7737349371**DelhI/MumbaI
Sun 17 Jun 2018 2:16 am
15 Views
2 MAGIC RING FOR LUCK,MONEY,POWER,FAME,PROTECTION,WEALTH +27730066655
Thu 03 May 2018 4:18 am
36 Views
1 Kerja Kosong - Tukang Kayu
Sat 28 Oct 2017 4:23 pm
252 Views