Adverts - KAWALAN SERANGGA PEROSAK


KAWALAN SERANGGA PEROSAK

Limited offer

Description

Kami sebuah syarikat yang berdaftar dalam menjalankan kawalan serangga perosak. Antaranya adalah kawalan serangga perosak bagi semut, lipas, tikus, anai-anai dan sebagainya. Kami beroperasi di seluruh PAHANG, SELANGOR, LEMBAH KLANG DAN KUALA LUMPUR. Harga rawatan adalah sangat berpatutan dan boleh dirunding. Sebarang masalah atau pertanyaan bolehlah hubungi kami di talian 01117978990 (Whatsapp) @ emel : fapestcontrolservice@gmail.com @ facebook/fapest.

More details

Name Description
Seller Type Representative
Website facebook/fapest
Motto Quotes Amanah dan Berkualiti

Ad details

Ad ID : 6731
FA PEST CONTROL SERVICES,Pahang, MALAYSIA - 28000
Fri 01 Jun 2018 10:42 pm
19 Views

Advertiser details

fapest (2)
01117978990
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 pengeluaran kwsp 50 & 55 tahun....hubungi 016 2184666 pn anisa
Mon 12 Feb 2018 1:32 pm
141 Views
1 pengasuh bayi/kanak2 pantai dalam
Mon 05 Mar 2018 12:08 am
124 Views
2 KAWALAN SERANGGA PEROSAK
Fri 01 Jun 2018 10:42 pm
20 Views
2 Repair iPhone 100% Cheap
Sun 10 Jun 2018 7:05 pm
22 Views
1 Perkhidmatan Penjaga Bayi atau Kanak-kanak [Babysitter] Di Rumah
Fri 25 May 2018 12:18 am
27 Views
1 CETAK BAJU MURAH
Mon 04 Jun 2018 11:19 pm
24 Views
2 You Have iPhone..?
Tue 19 Jun 2018 3:43 pm
17 Views
1 BISNES TSHIRST
Mon 18 Dec 2017 12:54 pm
222 Views
1 Voodoo Doll Spells To Control Someone +91-8605908782
Mon 27 Nov 2017 6:41 pm
176 Views
1 ✆+91-9828235996 ۩۩۩ Get Your Ex Back Voodoo Spells
Wed 09 May 2018 1:18 pm
98 Views