Adverts - ROTI CANAI ( C.O.D )


ROTI CANAI ( C.O.D )

Sale

Description

ASSALAMMUALAIKUM KAMI TELAH MEMBUKA TEMPAHAN ROTI CANAI SEMPENA HARI RAYA TIDAK LAMA LAGI ( C.O.D ): ROTI KOSONG : RM 1.00 ROTI TELUR : RM 1.70 KUAH : KARI AYAM AREA : SEKITAR KUALA TERENGGANU TEMPAHAN BOLEH DI BUAT SEKARANG HANYA UNTUK SEKITAR KUALA TERENGGANU MINIMUM 50 BIJI ATAS

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website
Motto Quotes HARGE MUROH

Ad details

Ad ID : 6742
b43 rumah rumah murah gong badak,Terengganu, MALAYSIA - 21300
Mon 04 Jun 2018 12:09 pm
26 Views

Advertiser details

mohd saiful suhaimi bin awang (1)
+60179401465
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 EYELASH CURLER alat pelentik bulu mata 081316077399/ 28dc4599
Thu 08 Feb 2018 12:20 pm
91 Views
2 Kalsium Peninggi Badan.
Tue 24 Oct 2017 3:39 am
190 Views
1 SERVICES AIRCOND & PLUMBING
Tue 20 Mar 2018 4:51 pm
79 Views
2 Antminer s9 with power supply from bitmain New in Box @ $ 1,000 usd
Tue 06 Feb 2018 12:17 pm
85 Views
1 VVIP HOTLINK NUMBERS
Tue 02 Jan 2018 7:22 pm
134 Views
1 Icumsa 45  sugar
Sun 07 Jan 2018 1:46 pm
134 Views
2 Cucuk sangul
Wed 01 Nov 2017 1:05 am
195 Views
1 Banquet chair cover
Fri 18 May 2018 1:36 pm
25 Views
2 Handbag PRADA
Wed 10 Jan 2018 12:22 am
131 Views
2 MCM Mini Backpack
Wed 10 Jan 2018 2:24 am
142 Views