Adverts - iPhone Anda Cepat Mati..?


iPhone Anda Cepat Mati..?

Description

“Tanda-tanda Bateri iPhone Rosak.” 1- iPhone tiba-tiba mati walaupun peratusan (%) bateri banyak lagi. 2- Bateri cas cepat penuh dan cepat habis. 3- iPhone boleh ON sampai Logo Apple pastu mati. 4- Cas Bateri tak penuh-penuh. 5- Skrin sebelah kiri tak rapat sebab bateri kembung. Kena cepat tukar bateri jangan tunggu sampai skrin pecah. “Jika Anda Mempunyai Masalah @ Pertanyaan Berkaitan Dengan Phone Kesayangan Anda, Bolehlah Hubungi Kami.” Bang FIQ (CALL/SMS): 018-964 4845 (WaSup) Facebook: IFIQ Services Instagram: @ifiq_repair

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website www.afzstore.com.my
Motto Quotes DR. PAKAR BEDAH iPHONE ANDA

Ad details

Ad ID : 6809
Thu 14 Jun 2018 6:53 pm
10 Views

Advertiser details

Muhammad Aufa (16)
018-964 4845
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 Lori sewa selangor
Sat 07 Apr 2018 9:40 am
64 Views
1 Wazifa FoR LosT LovE BacK In 24 Hrs╚☏+91-7737349371**DelhI/MumbaI
Sun 17 Jun 2018 2:16 am
10 Views
1 Perkhidmatan lori sewa
Sun 08 Oct 2017 3:43 pm
232 Views
1 Exabytes Web Hosting Service
Fri 29 Dec 2017 9:59 am
344 Views
1 DO YOU NEED URGENT LOAN IF YES CONTACT US NOW
Sat 28 Oct 2017 2:26 pm
190 Views
COMPANY SECRETARY SERVICES
Thu 17 May 2018 9:12 am
25 Views
2 Repair iPhone Area Bukit Beruntung
Thu 21 Jun 2018 4:25 pm
Views
2 Best iPhone 2018..? WoW!!
Sun 10 Jun 2018 6:58 pm
19 Views
PELUANG MENJANA PENDAPATAN LUMAYAN
Mon 02 Apr 2018 3:31 pm
65 Views
1 ((Canada)) +91-9413846417 !@! wazifa for the safe pregnancy !@!
Thu 21 Jun 2018 1:07 am
Views