Adverts - iPhone Anda Cepat Mati..?


iPhone Anda Cepat Mati..?

Popular

Description

“Tanda-tanda Bateri iPhone Rosak.” 1- iPhone tiba-tiba mati walaupun peratusan (%) bateri banyak lagi. 2- Bateri cas cepat penuh dan cepat habis. 3- iPhone boleh ON sampai Logo Apple pastu mati. 4- Cas Bateri tak penuh-penuh. 5- Skrin sebelah kiri tak rapat sebab bateri kembung. Kena cepat tukar bateri jangan tunggu sampai skrin pecah. “Jika Anda Mempunyai Masalah @ Pertanyaan Berkaitan Dengan Phone Kesayangan Anda, Bolehlah Hubungi Kami.” Bang FIQ (CALL/SMS): 018-964 4845 (WaSup) Facebook: IFIQ Services Instagram: @ifiq_repair

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website www.afzstore.com.my
Motto Quotes DR. PAKAR BEDAH iPHONE ANDA

Ad details

Ad ID : 6809
Thu 14 Jun 2018 6:53 pm
70 Views

Advertiser details

Muhammad Aufa (16)
018-964 4845
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 Home Button iPhone X Respond..?
Thu 21 Jun 2018 3:55 pm
63 Views
1 ULTRONEUM
Wed 27 Jun 2018 5:19 pm
86 Views
2 DAFTAR LESEN CIDB DENGAN PANTAS
Mon 03 Sep 2018 5:36 pm
69 Views
buat duit dari handfon
Sat 06 Oct 2018 12:33 pm
14 Views
2 Selfie with iPhone..?
Sun 10 Jun 2018 6:47 pm
84 Views
1 Taweez For Business Problem Solution +91-8605908782
Mon 27 Nov 2017 6:40 pm
180 Views
penasuh
Sun 24 Jun 2018 8:34 pm
68 Views
1 ✆+91-9828235996 ۩۩۩ How To Solve Love Marriage Problems
Wed 09 May 2018 1:13 pm
319 Views
2 DAFTAR TARAF BUMI CIDB/MOF MURAH
Tue 25 Sep 2018 11:52 am
26 Views
1 pinjaman wang peribadi
Mon 30 Oct 2017 11:53 am
344 Views