Adverts - Pinjaman peribadi


Pinjaman peribadi

Promotion

Description

Perlukan pinjaman wang dengan segera dari syarikat berdaftar?. Dengan Kadar interest yang serendah 1.5% sebulan?. Ingin pinjam dri Rm100-1000. Hanya perlukan dokumen: - 3 bulan payslip - 3 Bulan statement bank - Penyata Kwsp terkini - Bil Api/Air # Untuk Kwsn Area Selangor dan KL shj. Hubungi saya. 0174943978- Chris Saya boleh bantu anda.

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 6840
No. 44-A, Tingkat 1, Jalan Murni 25/61, Taman Sri Muda, Selangor, 40400 Shah Alam,Selangor, MALAYSIA - 40100
Mon 18 Jun 2018 12:52 pm
27 Views

Advertiser details

Christoper (9)
017-4943978
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 Personal loan
Sat 04 Nov 2017 12:58 pm
217 Views
2 Pinjaman Peribadi Berlesen
Sun 19 Nov 2017 2:49 pm
235 Views
1 PERSONAL LOAN!!!  PEMBIAYAAN KEWANGAN!!!
Thu 23 Nov 2017 3:19 pm
234 Views
1 Financial Services business and personal loans no collateral require
Wed 07 Feb 2018 3:42 pm
107 Views
1 URGENT LOAN CALL SERENA 017-3196300
Sat 04 Nov 2017 7:11 pm
262 Views
1 BANTUAN KEPADA MASALAH KEWANGAN
Tue 06 Feb 2018 1:08 pm
127 Views
1 pinjaman peribadi semua sektor pekerjaan
Tue 17 Oct 2017 4:29 pm
191 Views
1 Pinjaman peribadi
Fri 06 Jul 2018 9:25 am
24 Views
1 PROMOSI RAMADAN & SYAWAL 2018
Thu 24 May 2018 3:48 pm
39 Views
1 xmas loan offer
Sun 03 Dec 2017 10:20 pm
257 Views