Adverts - Pinjaman Peribadi


Pinjaman Peribadi

Announcement

Description

PINJAMAN PRIBADI UNTUK PENDUDUK KUALA LUMPUR DAN SELANGOR !!!! KHAS UNTUK : ~Kakitangan kerajaan (Tetap ) ~Kakitangan Swasta (Kilang/Hotel/Pasaraya & semua yang bekerja dibawah majikan) ~Pesara (Pencen & Socso) ~Peruntukan ~Kwsp (Sesiapa yg menunggu pengeluaran KWSP umur 50 & 55 tahun) DOKUMEN YG DIPERLUKAN : ~BIL AIR & BIL API TERKINI ~SLIP GAJI 3BULAN TERKINI ~BANK STATEMENT 3BULAN ~EPF 2TAHUN ~BIL API/AIR BERMINAT? SILA HUBUNGI SAYA UNTUK KETERANGAN LANJUT 017 4943978 -Chris

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website
Motto Quotes personal loan for people

Ad details

Ad ID : 6982
Twomax enterprise No. 44-A, Tingkat 1, Jalan Murni 25/61, Taman Sri Muda, Selangor, 40400 Shah Alam,Selangor, MALAYSIA - 40400
Fri 29 Jun 2018 12:21 pm
18 Views

Advertiser details

Christoper (9)
0174943978
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 DO YOU NEED AN URGENT LOAN??? URGENT LOAN IS AVAILABLE NOW
Fri 22 Jun 2018 3:40 pm
26 Views
1 Pinjaman Berlesen lulus segera
Sat 07 Apr 2018 11:17 am
65 Views
1 PROMOSI PINJAMAN ISLAMIK KOPERASI UKHWAH
Tue 16 Jan 2018 10:30 am
121 Views
1 We pay off your debts from credit cards to Personal Debts Apply Now
Mon 16 Oct 2017 2:18 pm
222 Views
1 PINJAMAN WANG PERIBADI
Fri 13 Jul 2018 10:08 am
10 Views
1 KAMI MENAWARKAN PINJAMAN BAYAR PAYUNG DENGAN KEPADA INDIVIDU
Tue 13 Mar 2018 12:35 am
111 Views
Loan untuk warga JOHOR BAHRU
Mon 22 Jan 2018 2:59 pm
149 Views
1 PROMOSI 90 HARI TANPA FAEDAH!
Tue 26 Dec 2017 5:14 pm
147 Views
1 Promosi Pinjaman Hujung Bulan Syawal 2018
Fri 06 Jul 2018 12:41 pm
21 Views
1 PINJAMAN UNTUK KAKITANGAN KERAJAAN DAN SWASTA
Tue 17 Oct 2017 4:33 pm
284 Views