Adverts - tukang paip plumber lembah keramat 01112275338 azis


tukang paip plumber lembah keramat 01112275338 azis

Description

perkhidmatan berkaitan paip dan masalah2 paip bocor dan tersumbat Paip besi asal karat & tersumbat nak Tukar sistem paip baru Pemasangan semua jenis paip air Baiki Kepala paip patah atau trip paip rosak patah dlm baiki paip bocor dalam dinding baiki paip bilik air patah bocor baiki tukar pasang stop cock rosak baiki stopper shower leaking & rosak penukaran kepala paip baru pemasangan paip air baru Baiki Tandas Bilik Air Tersumbat Baiki Sinki tersumbat baiki floor trap tersumbat baiki mainhole tersumbat Tukar Pasang tangki air pada poly hitam yg baru membaiki tangki yang mengalami permasalahan over flow tukar pasang water pump tukar pasang pintu bilik air Lain2 yg Berkaitan dgn Plumber mahu kan keterangan yang lebih lanjut hubungi kami ditalian 0193919902 / 01112275338 azis atau Wahtsapp

Ad details

Ad ID : 7015
lembah keramat,MALAYSIA - 54200
Mon 02 Jul 2018 9:09 pm
15 Views

Advertiser details

azis (42)
0193919902
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PLUMBING AND RENOVATION
Wed 28 Feb 2018 11:12 pm
80 Views
2 tukang paip plumber azlan afik 0176239476 keramat
Sat 19 May 2018 11:16 pm
36 Views
1 01139964496 MOHD.AZAM TUKANG PASANG TILLES/MOZEX KERAMAT
Fri 02 Mar 2018 7:52 pm
82 Views
1 mohd wafi tukang paip plumber renovation wiring 0193602794 kemensah heights
Wed 11 Oct 2017 4:08 pm
250 Views
1 0173125561 fazlee tukang paip setiawangsa
Mon 13 Nov 2017 4:43 pm
143 Views
2 Khidmat Wiring & Renovation Rumah
Wed 08 Nov 2017 12:20 pm
233 Views
1 plumbing dan renovation  0176239476 azlan afik taman melawati
Fri 17 Nov 2017 10:55 pm
163 Views
2 plumbing dan renovation lembah keramat 01112275338 azis
Tue 10 Jul 2018 11:12 pm
Views
1 0177652602 wangsa maju renovation dan plumber wiring
Wed 25 Apr 2018 1:56 pm
44 Views
1 Datuk keramat renovation dan plumbing 0172960959
Mon 23 Oct 2017 8:22 am
185 Views