Adverts - PERSONAL LOAN


PERSONAL LOAN

Promotion

Description

Bercadang nak buat pinjaman peribadi rm1000-rm2000?. SIAPA YANG LAYAK MEMOHON BUAT PINJAMAN PERIBADI :- ➷ KAKITANGAN KERAJAAN / SWASTA / KILANG ➷ KWSP ( yang berumur 50 dan 55 tahun ) ➷ GOLONGAN BERPENCEN/SOCSO KEBAIKAN KAMI : ★- KELULUSAN SEGERA (1 jam jika dokumen lengkap ) ★- TEMPOH BAYARAN YANG FLEKSIBEL ★- TANPA PENJAMIN ★- TANPA UPFRONT ★- BUTIRAN/MAKLUMAT PEMINJAM DIRAHSIAKAN ★- BLACKLIST, CTOS, CCRIS DIJAMIN LULUS !!! BONUS : ✔ KOMISYEN LUMAYAN AKAN DIBERIKAN (jika anda memperkenalkan customer ) ✔ HAD PINJAMAN YANG LEBIH TINGGI & FAEDAH TERENDAH Melangsaikan Hutang anda di syarikat lain (termasuk along) BERMINAT? SMS / WHATSAPP SAYA UNTUK SEBARANG PERTANYAAN ☎ 017-4943978 (Chris)

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 7072
Twomax Sri muda,Selangor, MALAYSIA - 40400
Mon 09 Jul 2018 10:44 am
10 Views

Advertiser details

Christoper (9)
0174943978
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 Pinjaman Wang Berlesen
Mon 18 Jun 2018 12:41 pm
20 Views
1 xmas loan offer
Sun 03 Dec 2017 10:20 pm
256 Views
1 DO YOU NEED AN URGENT LOAN??? URGENT LOAN IS AVAILABLE NOW
Fri 22 Jun 2018 3:40 pm
25 Views
1 Financial Services business and personal loans no collateral require
Wed 07 Feb 2018 3:42 pm
106 Views
2 PEMBERI PINJAMAN WANG BERLESEN KUALA LUMPUR  WHATSAPP & CALL 016-908 9339
Tue 20 Mar 2018 10:11 am
96 Views
2 Penyelesaian Masalah Kewangan Anda
Fri 12 Jan 2018 12:18 pm
123 Views
1 Loan Mudah..Murah..Cepat
Mon 15 Jan 2018 2:58 pm
144 Views
1 PINJAMAN PERIBADI UNTUK SEMUA
Wed 21 Feb 2018 3:29 pm
111 Views
1 ANDA ADA MASALAH KEWANGAN???
Tue 02 Jan 2018 9:30 am
137 Views
1 PINJAMAN PERIBADI PAHANG
Mon 12 Feb 2018 2:04 pm
134 Views