Adverts - Penebar Roti Canai Diperlukan


Penebar Roti Canai Diperlukan

Urgent

Description

Diperlukan seorang penebar roti canai lelaki Islam Pandai membuat kuah yang sedap Lokasi gerai di Medan Selera Kg Baru, KL Cukup solat 5 waktu Tidak merokok semasa bekerja Seorang yang rajin, jujur & amanah Cekap, pantas & pembersih Menepati masa Skil adalah satu kelebihan Gaji boleh dirunding Keterangan lanjut sila hubungi Mohd Esa - 0136029849

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 7086
Medan Selera Kg Baru Jalan Haji Hashim Kuala Lumpur,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 50300
Tue 10 Jul 2018 4:53 pm
10 Views

Advertiser details

Mohamad Esa Abdul Hamid (1)
0136029849
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 Kerja part time dirumah
Sat 02 Jun 2018 2:27 am
36 Views
Part time job
Wed 02 May 2018 10:11 pm
64 Views
1 Agen diperlukan
Tue 10 Apr 2018 9:59 pm
77 Views
1 JOM JANA DUIT DENGAN MUDAH
Mon 16 Oct 2017 5:45 pm
203 Views
1 PartTime / Full time
Wed 14 Feb 2018 9:24 am
172 Views
URGENT: Guru TASKA di perlukan segera di Bandar Saujana Putra
Tue 13 Mar 2018 1:51 pm
111 Views
EARN EXTRA INCOME OPPORTUNITY FROM HOME
Mon 26 Feb 2018 9:34 pm
119 Views
1 Telefon bimbit anda boleh menjana duit !
Tue 09 Jan 2018 2:30 pm
129 Views
1 Business part time % full time wanted
Fri 23 Mar 2018 8:15 pm
189 Views
1 DATA ENTRY ONLINE PART TIME/FULL TIME JOB
Wed 27 Dec 2017 8:30 am
180 Views