Adverts - KEMUDAHAN PINJAMAN


KEMUDAHAN PINJAMAN

Popular Promotion

Description

SIAPA YANG LAYAK MEMOHON BUAT PINJAMAN PERIBADI :- ➷ KAKITANGAN KERAJAAN / SWASTA / KILANG ➷ KWSP ( yang berumur 50 dan 55 tahun ) ➷ GOLONGAN BERPENCEN/SOCSO KEBAIKAN KAMI : ★- KELULUSAN SEGERA (1 jam jika dokumen lengkap ) ★- TEMPOH BAYARAN YANG FLEKSIBEL ★- TANPA PENJAMIN ★- TANPA UPFRONT ★- BUTIRAN/MAKLUMAT PEMINJAM DIRAHSIAKAN ★- BLACKLIST, CTOS, CCRIS DIJAMIN LULUS !!! BONUS : ✔ KOMISYEN LUMAYAN AKAN DIBERIKAN (jika anda memperkenalkan customer ) ✔ HAD PINJAMAN YANG LEBIH TINGGI & FAEDAH TERENDAH Melangsaikan Hutang anda di syarikat lain (termasuk along) BERMINAT? SMS / WHATSAPP SAYA UNTUK SEBARANG PERTANYAAN ☎ 017-4943978 (Chris)

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 7100
Taman Sri muda,Selangor, MALAYSIA - 40400
Wed 11 Jul 2018 11:14 am
50 Views

Advertiser details

Christoper (9)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 Personal Loan
Wed 13 Dec 2017 9:35 am
233 Views
1 URGENT LOAN CALL SERENA 017-3196300
Sat 04 Nov 2017 7:11 pm
349 Views
1 PINJAMAN SWASTA SAHAJA
Sat 21 Oct 2017 2:40 pm
230 Views
1 PINJAMAN WANG BERLESEN JB
Fri 05 Jan 2018 1:26 pm
216 Views
2 Pinjaman Peribadi Berlesen
Sun 19 Nov 2017 2:49 pm
302 Views
1 Pinjaman peribadi
Mon 18 Jun 2018 12:52 pm
80 Views
1 Pinjaman Melalui KWSP!
Mon 06 Aug 2018 1:28 pm
39 Views
1 PEMBIAYAAN KEWANGAN KHAS UNTUK KAKITANGAN KERAJAAN!!!!
Tue 28 Nov 2017 10:26 am
291 Views
pinjaman peribadi kecemasan lulus 30 minit area jb
Wed 07 Feb 2018 10:09 am
172 Views
1 Genuine Loan Offer Apply Now
Thu 16 Aug 2018 8:20 am
30 Views