Adverts - Seni Bina Maju MA0182225-W Membuat kerja-kerja pertukangan besi spt. Gate, Pagar dan Grill


Seni Bina Maju MA0182225-W Membuat kerja-kerja pertukangan besi spt. Gate, Pagar dan Grill

Popular Announcement

Description

Menerima tempahan untuk membuat kerja-kerja Pertukangan Besi seperti Grill Sekeliling Rumah dan Gate rumah sama ada rumah baru atau sudah lama bertapak. Harga kami termasuk penghantaran dan pemasangan. Menerima tempahan, siap pasang dalam tempoh kurang 1 bulan dari tarikh terima deposit. TQ (MA0182225-W). Sebut Harga adalah PERCUMA! Untuk sekitar Johor, Melaka, Negeri Sembilan, Selangor, Putrajaya

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website Seni Bina Maju

Ad details

Ad ID : 7161
Melaka, MALAYSIA - 75050
Wed 18 Jul 2018 3:35 pm
70 Views

Advertiser details

Ahmad (1)
0162521181
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

Urut Pantang Bersalin
Fri 14 Sep 2018 9:34 am
32 Views
1 ☪☪☪ GHAR KE LADAI JHAGRE KHATAM KARNE KA AMAL ☪★★+91-9784839439
Fri 04 May 2018 5:41 pm
167 Views
2 TAUHU BEGEDEIL
Wed 08 Nov 2017 2:56 pm
301 Views
1 Khidmat Pengasuh / babysitter
Sat 06 Oct 2018 2:46 am
22 Views
1 URGENT LOAN ARE YOU IN NEED CONTACT US NOW
Sat 18 Nov 2017 4:57 am
214 Views
PEMBANTU RUMAH / MAID
Thu 30 Aug 2018 6:33 pm
38 Views
2 Selfie with iPhone..?
Sun 10 Jun 2018 6:47 pm
84 Views
1 URUT BERSALIN & TRADISIONAL, KURSUS URUT, SET BERPANTANG ANGGUNCUNlicious & BABYlicious, SOFA COVER
Mon 27 Nov 2017 12:37 pm
215 Views
1 Telefon bimbit anda boleh jana duit
Wed 25 Apr 2018 4:01 am
85 Views
1 ☪☪☪APNA KHOYA PYAR HASIL KARNE KA WAZIFA ☪★★+91-9784839439
Fri 04 May 2018 5:42 pm
298 Views