Adverts - Jawatan Kosong Kilang Elektronik - Penang


Jawatan Kosong Kilang Elektronik - Penang

Popular Announcement

Description

JAWATAN KOSONG ================ Jawatan: Operator Pengeluaran Lokasi : Prai & Bayan Lepas P.Pinang KILANG ANTARABANGSA -Jawatan TETAP -Kerja 4 hari 3 hari Cuti -Gaji Kasar: RM1,700++ -Elaun Kedatangan -Elaun Shift -Elaun Transport Kalau berminat terus hubungi kami: Tel: +6014 6366 456 WhatsApp : http://www.wasap.my/+60146366456/kerjakosongtetap

More details

Name Description
Seller Type Representative
Website
Motto Quotes jawatan kosong, vacancy, kilang, elektronik, kerja, cari, duit, operator, pengeluaran, factory, jawatan, kerjakosong

Ad details

Ad ID : 7230
Prai,Pulau Pinang, MALAYSIA - 14000
Sat 28 Jul 2018 3:04 am
59 Views

Advertiser details

efendi (3)
0146366456
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 Part-Time Online Research Respondent Job
Tue 02 Oct 2018 10:14 pm
16 Views
1 buat duit di rumah
Thu 25 Jan 2018 10:38 pm
225 Views
PROJEK MEGA !
Fri 14 Sep 2018 11:43 am
43 Views
1 jawatan kosong
Sun 19 Aug 2018 2:52 am
40 Views
1 Harga Borong - Untung Hingga 90% - Produk HOT
Mon 23 Apr 2018 6:07 pm
130 Views
1 KERJA PART TIME SEGERA DIPERLUKAN
Wed 24 Jan 2018 12:36 am
220 Views
1 KERJA PART TIME
Sun 12 Nov 2017 4:56 pm
298 Views
1 Kerjaya sebagai Mystery Shopper
Wed 27 Dec 2017 5:34 pm
253 Views
Buat duit mudah
Sat 10 Feb 2018 1:08 pm
266 Views
1 OPEN NOW !! PART TIME JOB RM200-RM3000 (01163251199)
Sat 19 May 2018 6:30 pm
112 Views