Adverts - azis tukang cat rumah 01112275338 taman permata


azis tukang cat rumah 01112275338 taman permata

Popular

Description

PERHIDMATAN KAMI… MEMBUAT KERJA KERJA MENGECAT RUMAH DAN UBAHSUAI RUMAH UBAHSUAI BILIK AIR DAN DAPUR MEMBUAT PAGAR DAN TEMBOK BAIKI TANDAS DAN SINKI TERSUMBAT BOCOR MEMBUAT KERJA KERJA PAIP BOCOR DAN TERSUMBAT CUCI TANGKI AIR DAN MEMBAIKI TANGKI AIR BOCOR DAN TUKAR PASANG TANGKI AIR TUKAR PASANG PINTU TUKAR TOMBOL KUNCI MEMBAIKI ATAP YANG BOCOR DAN BUMBUNG BOCOR RABUNG BOCOR PASANG TILES DAN PLASTER CEILING DAN KAMI JUGA MEMBUAT KERJA WIRING SEPERTI LAMPU KIPAS JIKA PUAN DAN TUAN BERKENAN BOLEH HUBUNGI KAMI UNTUK BINCANG PASAL SEBUT HARGA HUBUNGI... 0111-2275-338 AZIS HARGA BOLEH DI RUNDING… TERIMA KASIH KERANA MENGHUBUNGI KAMI…

More details

Name Description
Website

Ad details

Ad ID : 7274
taman permata,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 53100
Tue 31 Jul 2018 3:21 pm
59 Views

Advertiser details

azis (95)
01112275338
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 bangi renovation and plumbing services osman 0123725697
Sun 04 Feb 2018 9:24 pm
391 Views
1 plumbing dan renovation  0176239476 azlan afik taman melati
Tue 16 Jan 2018 10:35 pm
238 Views
1 plumbing dan renovation 0176239476 azlan afik keramat
Sun 29 Jul 2018 11:18 am
49 Views
2 tukang paip plumber gombak setia 0176239476 azlan afik
Mon 09 Jul 2018 1:41 am
61 Views
2 azis plumbing dan renovation 01112275338 area wangsa maju
Mon 23 Jul 2018 8:17 am
47 Views
1 Ampang Tasik renovation dan plumbing 0172960959 Rizal
Tue 27 Feb 2018 2:59 pm
147 Views
1 azis tukang paip plumber 01112275338 wangsa maju
Sun 20 May 2018 11:01 pm
76 Views
1 tukang paip plumber 0176239476 azlan afik taman melati Kuala Lumpur Wilayah Persekutuan
Sat 13 Oct 2018 10:36 pm
Views
1 012 275 2261 PLUMBER & TUKANG PAIP WANGSA MELAWATI
Sun 19 Aug 2018 5:58 pm
57 Views
2 plumbing dan renovation  0176239476 azlan afik taman melawati
Sat 18 Nov 2017 4:24 pm
279 Views