Adverts - azis tukang cat rumah 01112275338 lembah keramat


azis tukang cat rumah 01112275338 lembah keramat

Popular Sale

Description

PERHIDMATAN KAMI… MEMBUAT KERJA KERJA MENGECAT RUMAH DAN UBAHSUAI RUMAH UBAHSUAI BILIK AIR DAN DAPUR MEMBUAT PAGAR DAN TEMBOK BAIKI TANDAS DAN SINKI TERSUMBAT BOCOR MEMBUAT KERJA KERJA PAIP BOCOR DAN TERSUMBAT CUCI TANGKI AIR DAN MEMBAIKI TANGKI AIR BOCOR DAN TUKAR PASANG TANGKI AIR TUKAR PASANG PINTU TUKAR TOMBOL KUNCI MEMBAIKI ATAP YANG BOCOR DAN BUMBUNG BOCOR RABUNG BOCOR PASANG TILES DAN PLASTER CEILING DAN KAMI JUGA MEMBUAT KERJA WIRING SEPERTI LAMPU KIPAS JIKA PUAN DAN TUAN BERKENAN BOLEH HUBUNGI KAMI UNTUK BINCANG PASAL SEBUT HARGA HUBUNGI... 0111-2275-338 AZIS HARGA BOLEH DI RUNDING… TERIMA KASIH KERANA MENGHUBUNGI KAMI…

More details

Name Description
Seller Type Others
Website

Ad details

Ad ID : 7275
lembah keramat,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 54200
Tue 31 Jul 2018 3:23 pm
51 Views

Advertiser details

azis (95)
01112275338
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 WANGSA MAJUPLUMBER 0173541042
Mon 15 Jan 2018 5:48 am
183 Views
1 plumbing dan renovation 0176239476 azlan afik taman lembah keramat
Fri 05 Oct 2018 8:23 pm
17 Views
1 zul tukang cat baiki bumbung bocor/plumber dan wiring 0177652602 taman melawati
Fri 13 Apr 2018 8:59 am
100 Views
2 azlan afik renovation & plumbing area 0176239476 wangsa maju
Sat 12 May 2018 11:25 pm
93 Views
2 Plumber services bandar tun razak
Fri 20 Apr 2018 5:34 pm
81 Views
2 azis plumbing dan renovation 01112275338 setiawangsa
Sun 29 Jul 2018 12:13 am
54 Views
1 plumbing dan renovation 01112275338 azis taman bukit mas
Sun 09 Sep 2018 8:49 am
24 Views
1 Selayang plumber dan renovation wiring 0193602794 mohd wafi
Sun 18 Mar 2018 9:53 pm
187 Views
1 tukang paip plumber 0176239476 azlan afik taman setapak indah Kuala Lumpur Wilayah Persekutuan
Sat 13 Oct 2018 10:47 pm
Views
2 tukang paip plumber lembah keramat 0176239476 azlan afik
Mon 09 Jul 2018 1:32 am
57 Views