Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE MPC 3003


PHOTOCOPIER MACHINE MPC 3003

Sale

Description

Mencari mesin Fotostat murah ? MODEL : MPC 3003 KELAJUAN :30 keping per minit HARGA : RM 3,850.00 ?kami menjual pelbagai model mesin ?kami juga menjual toner & spare part ?kami menawarkan khidmat sewa & servis di kawasan KL & Selangor (mengikut terma & syarat) ?kami menawarkan harga yang murah dan mampu milik TRANSPORT: Minimum RM150 - RM550 Maximum ( DEPENDS ON PLACE) Berminat ingin tahu lebih lanjut, boleh berhubung dengan kami .. IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= ☎ 03-61483878 ? 03-61485878 ? Murugan 019-3619503 / Rebecca 016-7122781 ? tidycopier@gmail.com

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 7327
No.23 JALAN pju 10 / 10e Saujana Damansara,MALAYSIA - 47830
Thu 09 Aug 2018 4:20 pm
27 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
0167122781
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 CREAM ANISA NEW PACKAGING CS 081316077399 CREAM PEMUTIH WAJAH
Thu 08 Feb 2018 12:18 pm
123 Views
2 Minyak Pengasih Cenuai Mani Gajah
Thu 02 Nov 2017 6:21 pm
793 Views
1 Sofa 3L and Stool
Tue 06 Feb 2018 11:14 pm
172 Views
2 3Drawer Mobile Pedestal
Wed 27 Jun 2018 10:48 am
71 Views
2 Bilis kopek@belah/Bilis mata biru
Thu 31 May 2018 12:50 pm
87 Views
1 2 Channels Cable Ramp 40mm H
Thu 27 Sep 2018 4:46 pm
Views
1 breastmilk soap making service ameryllis
Thu 21 Dec 2017 2:21 pm
207 Views
2 Revenge and Protection spell caster Dr Nandi Ruki +27810744011
Fri 01 Dec 2017 7:20 pm
246 Views
1 MEILI BAHENLING Penghilang bekas luka WA 081316077399/ DBC980F8
Wed 04 Apr 2018 12:14 pm
123 Views
1 PVC Waterstop H Series
Wed 26 Sep 2018 2:30 pm
Views