Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE MP 2852SP


PHOTOCOPIER MACHINE MP 2852SP

Sale

Description

Mencari mesin Fotostat murah ? MODEL : MP 2852SP KELAJUAN :28 keping per minit HARGA : RM 2,600.00 ☑️kami menjual pelbagai model mesin ☑️kami juga menjual toner & spare part ☑️kami menawarkan khidmat sewa & servis di kawasan KL, Selangor, Seremban & Tanjung Malim (mengikut terma & syarat) ☑️kami menawarkan harga yang murah dan mampu milik TRANSPORT: Minimum RM150 - RM550 Maximum ( DEPENDS ON PLACE) Berminat ingin tahu lebih lanjut, boleh berhubung dengan kami .. IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= ☎ 03-61483878 ? 03-61485878 ? Murugan 019-3619503 / Rebecca 016-7122781 ? tidycopier@gmail.com

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 7339
No.23 JALAN pju 10 / 10e Saujana Damansara,MALAYSIA - 47830
Thu 09 Aug 2018 4:48 pm
49 Views

Advertiser details

tidy copier  (1521)
0167122781
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 MULTIFUNCTIONAL COPIER MACHINE MP 2550
Wed 26 Sep 2018 3:02 pm
10 Views
1 Thermo Rubber Waterstop Dumbell Centre Blub
Tue 25 Sep 2018 4:43 pm
Views
1 PINJAMAN WANG BERLESEN DI AREA SANDAKAN
Wed 18 Apr 2018 2:30 pm
130 Views
1 PHOTOCOPIER MACHINE MPC 5501
Thu 09 Aug 2018 4:08 pm
41 Views
1 RICOH PHOTOCOPIER MACHINE MP 3001
Wed 15 Aug 2018 3:42 pm
25 Views
1 Waterstop Heater Blade
Mon 24 Sep 2018 7:48 pm
13 Views
2 WALLPAPER (KOREA) RM260
Sun 28 Jan 2018 3:41 pm
232 Views
1 Perakaunan, Percukaian & Pengurusan Perniagaan
Mon 25 Jun 2018 5:13 pm
67 Views
1 SERVICES AIRCOND & PLUMBING
Tue 20 Mar 2018 4:51 pm
141 Views
2 ASICS GEL KAYANO 23
Wed 10 Jan 2018 3:51 am
216 Views