Adverts - OPERATOR BACKHOE DIPERLUKAN URGENT ❕❕❕


OPERATOR BACKHOE DIPERLUKAN URGENT ❕❕❕

Urgent

Description

DI RAPID SITE PENGERANG - JOHOR. 1) SYARAT-SYARAT UNTUK OPERATOR BACKHOE :- * Lelaki Sahaja * Ada CIDB * Mempunyai Lesen Memandu Kelas " H " * Ada RAPID CARD * Berpengalaman * Gaji basic RM2500 * Gaji boleh bincang semasa temuduga * Ada Elaun * Potongan Epf & Sosco * Tempat tinggal disediakan * Transport sendiri * Rajin, Berdisiplin, Bertanggungjawab & Menepati masa Sila Hubungi / Whatsapp Segera untuk keterangan lanjut WWW.WASAP.MY/60126654001

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 7419
RAPID PENGERANG, JOHOR BAHRU,Johor, MALAYSIA
Fri 17 Aug 2018 11:26 am
48 Views

Advertiser details

Perkhidmatan sewa Excavator Back hoe Jentera Berat  (4)
0126654001
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 JOM JANA DUIT DENGAN MUDAH
Mon 16 Oct 2017 5:45 pm
235 Views
1 Jawatan Kosong Kilang Elektronik
Sun 31 Dec 2017 11:47 pm
703 Views
1 Telefon bimbit anda boleh jana duit!
Thu 31 May 2018 10:47 am
80 Views
1 KERJA PART TIME
Sun 12 Nov 2017 4:56 pm
283 Views
1 Agen diperlukan
Tue 10 Apr 2018 9:59 pm
112 Views
1 DATA ENTRY ONLINE PART TIME/FULL TIME JOB
Wed 27 Dec 2017 8:30 am
221 Views
1 Harga Borong - Untung Hingga 90% - Produk HOT
Mon 23 Apr 2018 6:07 pm
108 Views
1 EJEN Topup dan Bayar BIL
Sun 29 Oct 2017 11:06 pm
237 Views
1 Agen Dropship Diperlukan Tanpa Modal - Pakaian Wanita, Pakaian Muslimah, Baju, Beg, Kasut
Mon 22 Jan 2018 3:21 pm
170 Views
1 Aplikasi Duit Menggunakan Handphone
Tue 23 Jan 2018 11:25 pm
760 Views