Adverts - Full time / Part time Agent


Full time / Part time Agent

Urgent

Description

PARTIME/FULLTIME MARKETING & SALES. (Online) � Syarat kelayakan :- � Warganegara Malaysia � Fasih berbahasa Melayu � Tahu menggunakan PC/Smartphone/Tablet � 18 tahun hingga 35 tahun � Ada pengalaman atau tahu asas Marketing & Sales � Ada akaun bank milik sendiri � Boleh terima bimbingan & cekap belajar ilmu baru yang diajar � Surirumah/pelajar universiti/penganggur/Orang bekerja yang berminat menambah pendapatan sampingan dialu-alukan untuk memohon. ❗ kerja sendiri, tak ada boss, tak ada masuk office, tak ada punch card, masa kerja bebas, tempat di mana-mana. Kami bagi KELAS ONLINE untuk bimbing awak. Mencari 15 orang sahaja. Bagi yang serius berminat boleh WHATSAPP: ??? ? http://0105067940.wasap.my Job Type: Part-time Salary: RM525.00 to RM1,050.00 /month

More details

Name Description
Website
Motto Quotes Fast Action, Fast Result

Ad details

Ad ID : 7630
Jalan Patingan,Sarawak, MALAYSIA - 93400
Sun 09 Sep 2018 4:46 pm
24 Views

Advertiser details

S.D Sdn Bhd (1)
0105067940
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

Logistic Manager
Thu 30 Aug 2018 10:16 am
29 Views
1 teknik kaya muda
Fri 27 Oct 2017 9:27 pm
299 Views
bantuan kewangan dan pinjaman
Thu 12 Jul 2018 7:55 pm
89 Views
1 KERJAYA ONLINE
Sat 23 Dec 2017 8:47 pm
248 Views
URGENT: Guru TASKA di perlukan segera di Bandar Saujana Putra
Tue 13 Mar 2018 1:51 pm
173 Views
1 SIMKAD BERGAJI KERJA PART TIME
Sat 21 Apr 2018 10:48 pm
120 Views
1 How i get a sugar mummy in kuala lumpur Malaysia
Sat 13 Oct 2018 3:09 pm
Views
URGENT: Guru TASKA di Bandar Saujana Putra
Mon 12 Mar 2018 11:44 am
146 Views
Plating Technician
Thu 06 Sep 2018 2:40 pm
25 Views
2 Potong pokok dan perbaiki bumbung
Mon 24 Sep 2018 2:59 am
18 Views