Adverts - BEST RICOH MACHINE COPIER AF 1035


BEST RICOH MACHINE COPIER AF 1035

Sale

Description

Mencari mesin Fotostat murah ? MODEL : AF 1035 KELAJUAN :35 keping per minit HARGA : RM1,680.00 ☑️kami menjual pelbagai model mesin ☑️kami juga menjual toner & spare part ☑️kami menawarkan khidmat sewa & servis ☑️kami menawarkan harga yang murah dan mampu milik Berminat ingin tahu lebih lanjut, boleh berhubung dengan kami .. IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US= ☎ 03-61483878 ? 03-61485878 ? Murugan 019-3619503 / Rebecca 016-7122781 ? Whatssap http://tidycopier.wasap.my ? tidycopier@gmail.com

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 8428
NO.23 JALAN PJU 10/10E SAUJANA DAMANSARA 47830 PETALING JAYA SELANGOR PETALING JAYA,MALAYSIA - 47830
Thu 11 Oct 2018 11:09 am
7 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
0166632781
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 BEST UNUT MACHINE COPIER COLOR MPC5000
Tue 23 Jan 2018 3:46 pm
173 Views
2 BEST SPEED MPC5502 PHOTOSTAT MACHINE COLOR
Mon 22 Jan 2018 3:50 pm
149 Views
2 RICOH MPC3503 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 07 May 2018 4:32 pm
102 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 04 Dec 2017 4:54 pm
218 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC3003
Mon 23 Apr 2018 4:36 pm
79 Views
2 Multi digital MPC4501A Color Machine Photocopy
Fri 12 Jan 2018 2:11 pm
152 Views
2 RICOH MPC4502 MACHINE COLOR COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:21 pm
84 Views
2 BEST B/W MACHINE COPIER MP4001 AT TIDY
Mon 29 Jan 2018 4:49 pm
135 Views
2 MPC3503 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 04 Jun 2018 2:46 pm
100 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 30 Nov 2017 5:18 pm
305 Views